You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 
 

Cертифікат ISO 9001:2000

Лідер якості в Україні

Якість світового рівня

Концерн "Електромаш"

ТОВ "Електромаш" - є єдиним в Україні розробником і виробником стартерів і генераторів для автомобільних, тракторних та мотоциклетних двигунів електровентиляторів системи охолодження двигуна автомобіля, магнето для тракторних пускових двигунів, хрестовин карданного валу, автомобільних фільтрів.

Система управління якістю заводу сертифікована на відповідність міжнародному стандарту DIN ЕN ISO 9001: 2000 (сертифікат Ллойда № QS-2478 НН). Всі вироби мають сертифікати відповідності та за своїм технічним рівнем і якістю відповідають світовим зразкам.

Чому обирають саме нас:

  • Система управління якістю заводу сертифікована
  • Всі вироби мають сертифікати відповідності
  • Надійна компанія з віковими традиціями

Смотреть

Про Заводз 2002

ПКО "Концерн" Електромаш "заснований в 2002 році. Стратегією концерну є найбільш повне забезпечення потреб ринку і задоволення очікувань споживачів у виробах автотракторного електроустаткування, шляхом комплексного підходу до процесів розробки, виробництва і реалізації продукції.

Основою "Концерну" Електромаш "є відкрите акціонерне товариство" Електромаш ", яке вже більше 70-ти років успішно працює на ринку автотракторного електроустаткування і є єдиним в Україні розробником і виробником стартерів і генераторів для автомобільних, тракторних та мотоциклетних двигунів електровентиляторів системи охолодження двигуна автомобіля , магнето для тракторних пускових двигунів, хрестовин карданного валу, автомобільних фільтрів.

Смотреть

Якість продукції

Наше обладнання

 

Сертифікати та документи

Якість продукції - пріоритетне завдання компанії. Система управління якістю, що функціонує на підприємстві, сертифікована на відповідність міжнародному (Germanischer Lloyd Certification GmbH) та національному (УкрСЕПРО) стандартам ISO 9001: 2000.

Зв'язатися з нами

Останні новини